Śruby
-
Spedycja B&C
56 :
48
- Liga: 3.liga
- Faza rozgrywek: 1/4 Barażowy
- Kolejka: 12, 12 edycja
- Data rozegrania: 2001.01.28
- Liga: 3.liga
- Faza rozgrywek: 1/4 Barażowy
- Kolejka: 12, 12 edycja
- Data rozegrania: 2001.01.28
Drużyna |
Przewinienia
Zaw.
Rez.
|
I | II | III | IV | Dogrywka | Razem | Najwyższa przewaga | Na prowadzeniu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Śruby | 22 | 0 | -1 | -1 | -1 | -1 | 0 | 56 | 0 | 0 x |
Spedycja B&C | 23 | 0 | -1 | -1 | -1 | -1 | 0 | 48 | 0 | 0 x |
Śruby
Zawodnik | NR | PODST | Poz | Wzr | Wiek | Czas |
Za 2
oddane
%
|
Za 3
oddane
%
|
Za 1
oddane
%
|
Zbiórki
atak
obr
sum
|
Bloki
w
o
|
Prz | Str | As | Faule | Punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuriata Sylwester | 5 | nie | Skr | 196 | 64 | 28 | 1 / 1 | 100% | - | - | 2 / 4 | 50% | - | 1 | 1 | - | - | - | 6 | 1 | 3 | 4 |
Krzyczmonik Marcin | 9 | nie | Skr | 196 | 64 | 20 | 2 / 2 | 100% | - | - | 0 / 2 | 0% | - | 3 | 3 | - | - | 2 | 5 | 4 | 5 | 4 |
Antkowiak Wojciech | 18 | nie | Skr | 196 | 64 | 40 | 10 / 18 | 56% | - | - | 1 / 2 | 50% | 4 | 6 | 10 | - | - | 2 | - | - | 3 | 21 |
Figaszewski Paweł | 7 | nie | Skr | 196 | 64 | 40 | 1 / 2 | 50% | - | - | 1 / 6 | 17% | 3 | 7 | 10 | - | - | 3 | 1 | - | 3 | 3 |
Szott Jacek | 20 | nie | Skr | 196 | 64 | 8 | - | - | - | - | 1 / 2 | 50% | - | - | - | - | - | - | 1 | 1 | - | 1 |
Kuleta Dariusz | 21 | nie | Skr | 196 | 64 | 40 | 4 / 6 | 67% | 3 / 7 | 43% | 2 / 6 | 33% | 2 | 3 | 5 | - | - | 2 | 3 | 5 | 3 | 19 |
Kardas Andrzej | 4 | nie | Skr | 196 | 64 | 23 | 0 / 2 | 0% | - | - | 4 / 6 | 67% | - | 1 | 1 | - | - | - | 1 | - | 5 | 4 |
Podsumowanie | - | - | - | - | 64 | 199 | 18 / 31 | 58% | 3 / 7 | 43% | 11 / 28 | 39% | 9 | 21 | 30 | 9 | 17 | 11 | 22 | 56 |
Spedycja B&C
Zawodnik | NR | PODST | Poz | Wzr | Wiek | Czas |
Za 2
oddane
%
|
Za 3
oddane
%
|
Za 1
oddane
%
|
Zbiórki
atak
obr
sum
|
Bloki
w
o
|
Prz | Str | As | Faule | Punkty | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pawlak Andrzej | 11 | nie | Skr | 196 | 64 | 29 | 1 / 2 | 50% | 0 / 4 | 0% | 3 / 6 | 50% | 2 | - | 2 | - | - | 4 | 5 | 1 | 3 | 5 |
Bałuta Marcin | 1 | nie | Skr | 196 | 64 | 38 | 1 / 3 | 33% | 0 / 3 | 0% | 2 / 6 | 33% | 2 | 4 | 6 | - | - | 2 | 3 | 3 | 5 | 4 |
Krawczyk Arkadiusz | 40 | nie | Skr | 196 | 64 | 31 | 1 / 4 | 25% | 0 / 3 | 0% | 0 / 2 | 0% | 3 | - | 3 | - | - | 2 | 2 | - | 5 | 2 |
Białobrzeski Jakub | 8 | nie | Skr | 196 | 64 | 19 | 0 / 1 | 0% | 0 / 2 | 0% | 1 / 2 | 50% | 1 | 1 | 2 | - | - | - | 1 | 2 | 4 | 1 |
Turski Maciej | 7 | nie | Skr | 196 | 64 | 40 | 8 / 14 | 57% | 4 / 10 | 40% | 3 / 6 | 50% | 6 | 4 | 10 | 1 | - | 4 | 1 | 1 | 4 | 31 |
Dudkiewicz Daniel | 13 | nie | Skr | 196 | 64 | 40 | 2 / 2 | 100% | - | - | 1 / 5 | 20% | - | - | - | 1 | - | - | 1 | 1 | 2 | 5 |
Podsumowanie | - | - | - | - | 64 | 197 | 13 / 26 | 50% | 4 / 22 | 18% | 10 / 27 | 37% | 14 | 9 | 23 | 12 | 13 | 8 | 23 | 48 |
- Miejsce: Wrocław, ul. Dawida,Tech.Kolej
- Godzina rozpoczecia: 03:30
- Godzina zakończenia: 05:09
- ID: 1095
- Miejsce: Wrocław, ul. Dawida,Tech.Kolej
- Godzina rozpoczecia: 15:30
- Godzina zakończenia: 17:09
- ID: 1095
- Sędzia główny: M. Mróź
- Sędzia pomocniczy: M. Stalmach
- Sekretarz: A. Król
- Koordynator: P. Dytko