Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 7, 56 edycja
  • Data rozegrania: 2023.11.25
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 7, 56 edycja
  • Data rozegrania: 2023.11.25

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
Oporów Team 16 0 20 24 24 18 0 86 6 8 x
Young Blood 11 1 19 29 17 16 0 81 14 10 x

Oporów Team

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Sierka Jacek 7 tak Śro 196 48 37 10 / 10 100% - - 3 / 3 100% 2 8 10 - - - 3 2 3 23
Kuryłek Zbigniew 28 tak Skr 193 40 48 8 / 21 38% 2 / 6 33% 1 / 1 100% - 2 2 1 2 3 2 3 2 23
Trela Bartosz 3 tak Skr 193 44 37 8 / 11 73% - - 1 / 1 100% 4 6 10 - - 1 1 10 3 17
Kuc Sylwester 35 tak Skr 180 51 20 3 / 5 60% - - - - - 2 2 - - - - 2 1 6
Vysotskyi Vadym 1 tak Skr 195 34 43 2 / 4 50% 1 / 4 25% 0 / 2 0% 1 7 8 - - - 1 7 3 7
Chomicz Jarosław 17 nie Obr 177 43 22 0 / 1 0% - - 2 / 4 50% - 2 2 - - - 1 2 2 2
Pułaczewski Grzegorz 71 nie Skr 188 45 33 4 / 9 44% - - 0 / 1 0% 3 4 7 - 2 - 2 3 2 8
Arkadiusz Dyjakon 42 TAK Skr 189 50 nie zgłoszony do meczu
Arkadiusz Krawczyk 7 NIE Obr 182 43 nie zgłoszony do meczu
Arkadiusz Szablicki 7 NIE Obr 187 45 nie zgłoszony do meczu
Wojciech Wyrzykowski 71 NIE Skr 191 43 nie zgłoszony do meczu
Krzysztof Chromicz 9 TAK Śro 196 39 nie zgłoszony do meczu
Andrzej Waśków 7 NIE Śro 194 47 nie zgłoszony do meczu
Eric Grochowski 17 TAK Skr 194 21 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 44 240 35 / 61 57% 3 / 10 30% 7 / 12 58% 10 31 41 4 10 29 16 86

Young Blood

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Pokitko Kacper 8 tak Obr 184 21 47 9 / 15 60% 3 / 10 30% 8 / 17 47% 2 8 10 - 1 4 2 2 4 35
Peltz Tomasz 12 tak Skr 192 19 45 1 / 2 50% 4 / 11 36% - - - 4 4 - - - 2 1 1 14
Guty Paweł 7 tak Skr 183 25 24 - - - - - - - 1 1 - - - - 1 2 -
Averkin Klim 23 tak Obr 186 20 34 5 / 12 42% 0 / 3 0% - - 1 3 4 - 2 1 3 4 1 10
Kuznec Andrij 11 tak Skr 188 18 31 5 / 8 63% 1 / 2 50% - - 2 - 2 - - 1 1 1 2 13
Łuszczyński Szymon 24 nie Obr 173 36 18 1 / 1 100% - - - - - - - - - - 1 3 - 2
Peltz Jan 9 nie Obr 192 21 28 1 / 2 50% - - 1 / 3 33% - 3 3 - - - 1 2 - 3
Marukovich Danik 2 nie Obr 180 21 13 2 / 3 67% - - - - - - - - - - - 1 1 4
Stanisław Ciurej 2 NIE Obr 179 22 nie zgłoszony do meczu
Michał Sudoł 1 NIE Skr 187 23 nie zgłoszony do meczu
Nikita Oksamytnyi 10 TAK Śro 199 19 nie zgłoszony do meczu
Kasper Październy 24 NIE Obr 185 20 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 23 240 24 / 43 56% 8 / 26 31% 9 / 20 45% 5 19 24 6 10 15 11 81

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 03:47
  • Godzina zakończenia: 05:00
  • ID: 14677
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 15:47
  • Godzina zakończenia: 17:00
  • ID: 14677
  • Sędzia główny: Z. Lewandowska
  • Sędzia pomocniczy: S. Świtalski
  • Sekretarz: V. Romaniuk

Partnerzy