Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 14, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.04.20
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 14, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.04.20

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
PSŻ Żmigród 11 0 18 22 25 20 0 85 47 1 x
Oporów Team 9 0 11 10 9 8 0 38 0 0 x

PSŻ Żmigród

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Boczanowski Krzysztof 3 tak Obr 178 42 35 3 / 4 75% 3 / 5 60% 2 / 2 100% - 4 4 - - 1 3 2 2 17
Wroński Aleksander 41 tak Skr 187 43 30 - - 4 / 7 57% - - - 3 3 - - - 1 4 3 12
Krupa Piotr 8 tak Obr 183 39 29 0 / 3 0% 0 / 2 0% - - 2 3 5 - - 2 - 5 1 -
Skaczyło Rafał 77 tak Skr 184 36 30 0 / 2 0% - - - - 1 2 3 - - - - 3 - -
Sołtysiak Paweł 33 tak Skr 192 36 37 7 / 14 50% 1 / 5 20% 5 / 6 83% - 2 2 - 1 1 3 4 - 22
Rozlazły Krzysztof 15 nie Skr 193 40 34 5 / 9 56% 1 / 3 33% 4 / 6 67% 3 7 10 2 1 1 3 3 5 17
Adamowicz Grzegorz 6 nie Obr 172 36 27 2 / 4 50% 1 / 2 50% - - 1 1 2 - - - - 1 - 7
Uram Grzegorz 7 nie Obr 180 39 18 5 / 6 83% 0 / 1 0% - - - - - - - 1 - 2 - 10
Rafał Lisiecki 13 NIE Skr 185 41 nie zgłoszony do meczu
Michał Przyślak 34 NIE Skr 193 30 nie zgłoszony do meczu
Grzegorz Piaskowski 10 NIE Obr 180 42 nie zgłoszony do meczu
Mateusz Cichosz 13 TAK Skr 185 33 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 39 240 22 / 42 52% 10 / 25 40% 11 / 14 79% 7 22 29 6 10 24 11 85

Oporów Team

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Dyjakon Arkadiusz 42 tak Skr 189 50 48 1 / 6 17% 2 / 12 17% 3 / 4 75% - 5 5 - 1 1 2 - - 11
Kuryłek Zbigniew 28 tak Skr 193 40 40 3 / 11 27% 0 / 8 0% - - 1 1 2 - - - 5 1 1 6
Chromicz Krzysztof 9 tak Śro 196 39 42 1 / 6 17% 1 / 1 100% - - 3 6 9 - - 1 1 1 2 5
Vysotskyi Vadym 1 tak Skr 195 34 40 1 / 6 17% 1 / 5 20% 4 / 8 50% 4 2 6 - - 2 1 1 3 9
Grochowski Eric 17 tak Skr 194 21 33 1 / 3 33% 1 / 4 25% - - 1 2 3 - 1 1 2 2 1 5
Waśków Andrzej 7 nie Śro 194 47 37 1 / 3 33% - - - - 3 7 10 1 1 - 2 3 2 2
Arkadiusz Krawczyk 7 NIE Obr 182 43 nie zgłoszony do meczu
Bartosz Trela 3 NIE Skr 193 44 nie zgłoszony do meczu
Arkadiusz Szablicki 7 NIE Obr 187 45 nie zgłoszony do meczu
Wojciech Wyrzykowski 71 NIE Skr 191 43 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 39 240 8 / 35 23% 5 / 30 17% 7 / 12 58% 12 23 35 5 13 8 9 38

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 04:51
  • Godzina zakończenia: 05:52
  • ID: 14722
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 16:51
  • Godzina zakończenia: 17:52
  • ID: 14722
  • Sędzia główny: B. Jastrzębski
  • Sędzia pomocniczy: T. Dąbrowski
  • Sekretarz: V. Romaniuk

Partnerzy