Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 8, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.03.23
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 8, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.03.23

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
KFV Galaxy 10 0 28 6 10 31 0 75 9 2 x
Young Blood 11 0 25 14 17 26 0 82 19 3 x

KFV Galaxy

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Fajfer Sławomir 7 tak Obr 179 63 26 1 / 2 50% - - - - - 2 2 - - - 1 1 3 2
Kowalewski Łukasz 4 tak Śro 186 46 48 3 / 8 38% 0 / 3 0% 1 / 2 50% 2 6 8 - - - 1 1 - 7
Deineko Ivan 25 tak Skr 189 24 48 10 / 17 59% 3 / 11 27% 5 / 6 83% 3 7 10 1 1 3 4 5 - 34
Kwon Bonggu 10 tak Skr 190 38 47 7 / 16 44% - - 0 / 2 0% 3 4 7 - 4 - 5 1 4 14
Doyoon Kim 17 tak Skr 186 38 38 3 / 3 100% 2 / 8 25% 2 / 2 100% 3 4 7 - - - 3 3 2 14
Karczyński Tomasz (2) 16 nie Obr 184 41 33 2 / 5 40% 0 / 3 0% - - 1 1 2 - - 2 3 1 1 4
Jacek (2) Kaczmarek 8 NIE Śro 197 40 nie zgłoszony do meczu
Julian Mosiej 15 NIE Śro 193 22 nie zgłoszony do meczu
Oh Kyoungtaek 9 NIE Obr 170 26 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 42 240 26 / 51 51% 5 / 25 20% 8 / 12 67% 12 24 36 5 17 12 10 75

Young Blood

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Peltz Jan 9 tak Obr 192 21 31 0 / 2 0% 1 / 4 25% 2 / 2 100% 1 4 5 2 - - - 3 1 5
Pokitko Kacper 8 tak Obr 184 21 39 7 / 17 41% 2 / 5 40% 2 / 2 100% 3 4 7 - 5 7 2 5 - 22
Peltz Tomasz 12 tak Skr 192 19 32 4 / 4 100% 0 / 8 0% 1 / 2 50% 1 2 3 - - 1 1 1 2 9
Oksamytnyi Nikita 10 tak Śro 199 19 36 1 / 4 25% - - - - 4 2 6 3 - 5 2 1 2 2
Averkin Klim 23 tak Obr 186 20 34 7 / 11 64% 0 / 2 0% 1 / 4 25% 2 2 4 - - 2 1 4 3 15
Guty Paweł 7 nie Skr 183 25 13 0 / 1 0% - - - - 1 - 1 - - 1 - - 2 -
Kuznec Andrij 11 nie Skr 188 18 19 3 / 4 75% - - 1 / 1 100% 1 1 2 - - 1 1 - - 7
Marukovich Danik 21 nie Obr 180 21 10 1 / 3 33% 0 / 1 0% - - - 1 1 - - - 1 - 1 2
Październy Kasper 24 nie Obr 185 20 26 5 / 8 63% 2 / 6 33% 4 / 4 100% - 1 1 - - 2 3 - - 20
Szymon Łuszczyński 24 NIE Obr 173 36 nie zgłoszony do meczu
Stanisław Ciurej 2 NIE Obr 179 22 nie zgłoszony do meczu
Michał Sudoł 1 NIE Skr 187 23 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 20 240 28 / 54 52% 5 / 26 19% 11 / 15 73% 13 17 30 19 11 14 11 82

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 03:12
  • Godzina zakończenia: 04:21
  • ID: 14707
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 15:12
  • Godzina zakończenia: 16:21
  • ID: 14707
  • Sędzia główny: T. Dąbrowski
  • Sędzia pomocniczy: B. Kubik
  • Sekretarz: V. Romaniuk

Partnerzy