Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 10, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.04.06
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 10, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.04.06

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
PSŻ Żmigród 18 0 19 14 11 17 0 61 8 6 x
Suicide Squad 17 0 11 19 12 23 0 65 6 2 x

PSŻ Żmigród

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Lisiecki Rafał 13 tak Skr 185 41 46 1 / 3 33% - - 2 / 2 100% 1 6 7 - - - - 2 1 4
Wroński Aleksander 41 tak Skr 187 43 41 1 / 4 25% 2 / 5 40% - - - 2 2 - - - 1 6 4 8
Skaczyło Rafał 77 tak Skr 184 36 39 3 / 7 43% - - - - - 2 2 - - 1 2 6 4 6
Sołtysiak Paweł 33 tak Skr 192 36 47 9 / 14 64% 3 / 6 50% 9 / 18 50% - 2 2 - - - 3 2 2 36
Uram Grzegorz 7 tak Obr 180 39 33 0 / 3 0% 1 / 1 100% - - - - - - - - - 3 2 3
Krupa Piotr 8 nie Obr 183 39 34 2 / 2 100% - - 0 / 1 0% 2 4 6 - - 1 1 - 5 4
Krzysztof Boczanowski 3 TAK Obr 178 42 nie zgłoszony do meczu
Krzysztof Rozlazły 15 NIE Skr 193 40 nie zgłoszony do meczu
Grzegorz Adamowicz 6 NIE Obr 172 36 nie zgłoszony do meczu
Michał Przyślak 34 NIE Skr 193 30 nie zgłoszony do meczu
Grzegorz Piaskowski 10 NIE Obr 180 42 nie zgłoszony do meczu
Mateusz Cichosz 13 TAK Skr 185 33 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 39 240 16 / 33 48% 6 / 12 50% 11 / 21 52% 3 16 19 2 7 19 18 61

Suicide Squad

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Mazur Łukasz 34 tak Obr 180 42 29 0 / 1 0% 0 / 1 0% - - - 1 1 - - - 1 - 2 -
Kamiński Mateusz 31 tak Śro 193 30 33 0 / 3 0% - - - - 1 1 2 - - 1 - 1 2 -
Gawlik Jan 12 tak Obr 181 23 44 3 / 6 50% 5 / 8 63% 3 / 5 60% 1 1 2 - - 2 2 2 1 24
Poniatowski Jan 35 tak Skr 187 28 28 1 / 3 33% - - 1 / 2 50% - 2 2 - - 1 1 2 2 3
Ciepielewski Patryk 22 tak Skr 188 25 37 4 / 6 67% 1 / 2 50% 3 / 4 75% - 5 5 - - 3 1 6 3 14
Idzior Piotr 6 nie Skr 188 36 25 7 / 11 64% 0 / 1 0% 3 / 4 75% - 2 2 - - 2 4 - 3 17
Łozowski Tomasz 14 nie Śro 190 38 21 1 / 4 25% 0 / 1 0% - - 2 1 3 - - - - 1 1 2
Vovchuk Anton 53 nie Skr 193 31 23 2 / 2 100% 0 / 1 0% 1 / 4 25% 1 4 5 - - 1 2 1 3 5
Arkadiusz Nowicki 77 NIE Obr 182 48 nie zgłoszony do meczu
Maciej Winiarski 37 TAK Skr 192 38 nie zgłoszony do meczu
Dominik Duda 8 NIE Obr 180 42 nie zgłoszony do meczu
Artem Kłopota 29 TAK Skr 192 26 nie zgłoszony do meczu
Mariusz Budych 16 NIE Skr 188 33 nie zgłoszony do meczu
Serhii Vershynin 23 TAK Skr 198 29 nie zgłoszony do meczu
Kacper Duszkiewicz 24 NIE Obr 184 23 nie zgłoszony do meczu
Karol Tkacz 8 TAK Obr 181 33 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 32 240 18 / 36 50% 6 / 14 43% 11 / 19 58% 5 17 22 10 11 13 17 65

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 01:53
  • Godzina zakończenia: 03:10
  • ID: 14710
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 13:53
  • Godzina zakończenia: 15:10
  • ID: 14710
  • Sędzia główny: M. Gałkowski
  • Sędzia pomocniczy: W. Wilczyński
  • Sekretarz: J. Peltz

Partnerzy