Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 12, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.04.13
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 12, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.04.13

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
Suicide Squad 13 0 27 17 17 20 0 81 32 1 x
Bricks 10 0 12 13 12 15 0 52 0 0 x

Suicide Squad

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Idzior Piotr 6 tak Skr 188 36 37 14 / 18 78% - - 5 / 5 100% - 4 4 - - 1 2 2 1 33
Mazur Łukasz 34 tak Obr 180 42 30 1 / 5 20% - - - - - 1 1 - - - - 3 2 2
Łozowski Tomasz 14 tak Śro 190 38 36 7 / 12 58% 1 / 3 33% - - 5 5 10 - - - 2 2 4 17
Gawlik Jan 12 tak Obr 181 23 41 1 / 2 50% 1 / 8 13% - - - 1 1 - 1 2 1 4 2 5
Ciepielewski Patryk 22 tak Skr 188 25 41 4 / 5 80% 1 / 9 11% 2 / 2 100% 1 8 9 - - 2 3 7 1 13
Nowicki Arkadiusz 77 nie Obr 182 48 29 4 / 8 50% 0 / 1 0% 3 / 4 75% 2 4 6 - 1 1 - 2 2 11
Duda Dominik 37 nie Obr 180 42 26 0 / 2 0% 0 / 1 0% - - 1 3 4 1 - - - 4 1 -
Maciej Winiarski 37 TAK Skr 192 38 nie zgłoszony do meczu
Mateusz Kamiński 31 NIE Śro 193 30 nie zgłoszony do meczu
Artem Kłopota 29 TAK Skr 192 26 nie zgłoszony do meczu
Mariusz Budych 16 NIE Skr 188 33 nie zgłoszony do meczu
Jan Poniatowski 35 NIE Skr 187 28 nie zgłoszony do meczu
Serhii Vershynin 23 TAK Skr 198 29 nie zgłoszony do meczu
Kacper Duszkiewicz 24 NIE Obr 184 23 nie zgłoszony do meczu
Karol Tkacz 8 TAK Obr 181 33 nie zgłoszony do meczu
Anton Vovchuk 53 NIE Skr 193 31 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 36 240 31 / 52 60% 3 / 22 14% 10 / 11 91% 9 26 35 6 8 24 13 81

Bricks

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Lacour Vitaliy 8 tak Obr 184 36 25 2 / 6 33% - - 0 / 2 0% 2 - 2 - - 1 - 1 - 4
Zabiiaka Dmytrii 11 tak Śro 200 20 36 7 / 16 44% 0 / 1 0% 1 / 4 25% 1 5 6 1 1 1 1 - 1 15
Sytchenko Kyrylo 1 tak Obr 183 37 23 3 / 5 60% 0 / 1 0% - - 2 1 3 - - - 1 1 - 6
Rubanskyi Egor 7 tak Obr 180 42 23 0 / 1 0% 0 / 2 0% - - - 4 4 - - 1 - 3 3 -
Zhurkin Mykyta 9 tak Skr 185 22 23 0 / 7 0% 1 / 4 25% - - - - - - - 1 2 - 2 3
Zaitsau Andrei 23 nie Skr 185 29 24 7 / 10 70% 0 / 2 0% 3 / 7 43% 1 2 3 - - 1 - 1 1 17
Kruvand Ihor 24 nie Skr 190 19 25 1 / 5 20% 1 / 4 25% - - - 2 2 - - 1 2 - - 5
Hirman Vladyslav 13 nie Obr 184 19 24 0 / 2 0% 0 / 1 0% - - - 3 3 - - - 2 1 1 -
Romanowski Mariusz 10 nie Skr 186 52 13 0 / 3 0% - - - - - 1 1 - - - 1 - 2 -
Zaitsau Yauheni 5 nie Śro 188 31 24 1 / 6 17% - - - - 2 4 6 - - 2 - 1 - 2
Podsumowanie - - - - 31 240 21 / 61 34% 2 / 15 13% 4 / 13 31% 8 22 30 8 9 8 10 52

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 04:57
  • Godzina zakończenia: 05:59
  • ID: 14717
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 16:57
  • Godzina zakończenia: 17:59
  • ID: 14717
  • Sędzia główny: M. Gałkowski
  • Sędzia pomocniczy: W. Wilczyński
  • Sekretarz: V. Romaniuk

Partnerzy