Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 5, 56 edycja
  • Data rozegrania: 2023.11.27
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: Grupowy
  • Kolejka: 5, 56 edycja
  • Data rozegrania: 2023.11.27

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
PSŻ Żmigród 21 0 24 23 10 17 0 74 21 1 x
Young Blood 14 0 15 18 12 11 0 56 0 0 x

PSŻ Żmigród

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Boczanowski Krzysztof 3 tak Obr 178 42 37 4 / 6 67% 4 / 6 67% 2 / 2 100% 1 1 2 - 1 1 1 3 1 22
Wroński Aleksander 41 tak Skr 187 43 18 0 / 1 0% 1 / 2 50% - - - 2 2 - 1 - 2 1 2 3
Skaczyło Rafał 77 tak Skr 184 36 29 2 / 2 100% - - - - 1 - 1 - - 3 1 2 2 4
Sołtysiak Paweł 33 tak Skr 192 36 35 7 / 12 58% 1 / 4 25% 6 / 9 67% 2 1 3 - - - 3 2 2 23
Cichosz Mateusz 13 tak Skr 185 33 26 - - 1 / 1 100% - - - 2 2 - - 1 - 2 5 3
Lisiecki Rafał 8 nie Skr 185 41 20 0 / 1 0% - - 2 / 5 40% 1 1 2 - - - 2 1 4 2
Rozlazły Krzysztof 15 nie Skr 193 40 25 3 / 8 38% - - - - 3 4 7 - 1 - - 2 3 6
Adamowicz Grzegorz 6 nie Obr 172 36 32 1 / 3 33% 3 / 8 38% - - - 1 1 - 1 2 4 2 1 11
Piaskowski Grzegorz 10 nie Obr 180 42 18 0 / 1 0% - - - - - 1 1 - - - - 1 1 -
Piotr Krupa 8 NIE Obr 183 39 nie zgłoszony do meczu
Michał Przyślak 34 NIE Skr 193 30 nie zgłoszony do meczu
Grzegorz Uram 7 NIE Obr 180 39 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 39 240 17 / 34 50% 10 / 21 48% 10 / 16 63% 8 13 21 7 13 16 21 74

Young Blood

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Peltz Jan 9 tak Obr 192 21 32 3 / 5 60% - - 3 / 6 50% 1 3 4 - - 1 3 2 2 9
Pokitko Kacper 8 tak Obr 184 21 40 8 / 13 62% 0 / 4 0% 6 / 12 50% 1 4 5 - 1 2 3 2 4 22
Peltz Tomasz 12 tak Skr 192 19 38 1 / 1 100% 3 / 6 50% 0 / 2 0% - 3 3 1 - - 2 - 2 11
Oksamytnyi Nikita 10 tak Śro 199 19 26 3 / 7 43% 0 / 2 0% 1 / 3 33% 2 2 4 1 2 4 3 1 2 7
Kuznec Andrij 11 tak Skr 188 18 33 0 / 1 0% - - 1 / 2 50% - 1 1 - - 2 1 1 2 1
Łuszczyński Szymon 24 nie Obr 173 36 15 1 / 2 50% - - - - - 1 1 - - 3 - 1 1 2
Ciurej Stanisław 2 nie Obr 179 22 16 - - 0 / 1 0% - - 1 - 1 - - 1 1 1 - -
Sudoł Michał 1 nie Skr 187 23 23 0 / 1 0% 0 / 1 0% 1 / 2 50% - 2 2 - - - - 1 1 1
Hajdamowicz Maciej 21 nie Śro 201 23 17 1 / 3 33% - - 1 / 2 50% 4 3 7 - - - 2 - 1 3
Paweł Guty 7 NIE Skr 183 25 nie zgłoszony do meczu
Klim Averkin 23 TAK Obr 186 20 nie zgłoszony do meczu
Danik Marukovich 21 NIE Obr 180 21 nie zgłoszony do meczu
Kasper Październy 24 NIE Obr 185 20 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 22 240 17 / 33 52% 3 / 14 21% 13 / 29 45% 9 19 28 13 15 9 15 56

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 09:23
  • Godzina zakończenia: 10:35
  • ID: 14669
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 21:23
  • Godzina zakończenia: 22:35
  • ID: 14669
  • Sędzia główny: B. Kubik
  • Sędzia pomocniczy: R. Osika
  • Sekretarz: V. Romaniuk

Partnerzy