Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: 1/4 Play-off
  • Kolejka: 8, 56 edycja
  • Data rozegrania: 2023.12.11
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: 1/4 Play-off
  • Kolejka: 8, 56 edycja
  • Data rozegrania: 2023.12.11

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
Cosmodisc 17 0 21 25 15 21 0 82 45 1 x
Young Blood 15 0 9 18 5 8 0 40 2 1 x

Cosmodisc

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Rulkowski Dawid 11 tak Śro 194 44 28 5 / 9 56% - - 1 / 2 50% 2 7 9 - - - - - 1 11
Balcerzak Mariusz 6 tak Obr 183 45 28 0 / 4 0% - - 0 / 2 0% - - - - - 1 1 3 1 -
Omański Jacek 2 tak Skr 188 45 30 4 / 9 44% 1 / 2 50% 2 / 2 100% 2 1 3 - - 2 1 5 2 13
Żórawski Kamil 0 tak Obr 179 33 46 1 / 7 14% 4 / 8 50% 5 / 6 83% 1 5 6 - 1 3 1 6 2 19
Wierzchowski Jakub 17 tak Obr 181 27 32 5 / 9 56% 0 / 1 0% 0 / 1 0% 3 2 5 - - 2 - 2 1 10
Kisiel Krzysztof 9 nie Skr 178 45 32 6 / 10 60% - - 1 / 3 33% 4 4 8 - - 1 1 - 3 13
Elbegjargal Batbayar 3 nie Obr 170 39 19 2 / 3 67% 2 / 3 67% - - - - - - 1 2 1 1 3 10
Żórawski Dariusz 34 nie Skr 186 38 25 0 / 1 0% 2 / 5 40% - - 1 3 4 - - 1 - 1 4 6
Przemysław Wilkosz 14 NIE Skr 182 50 nie zgłoszony do meczu
Łukasz Domagała 5 NIE Obr 178 38 nie zgłoszony do meczu
Adrian Kwaśniak 1 NIE Obr 178 33 nie zgłoszony do meczu
Rafał Deleżyński 12 NIE Skr 192 42 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 40 240 23 / 52 44% 9 / 19 47% 9 / 16 56% 13 22 35 12 5 18 17 82

Young Blood

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Peltz Jan 9 tak Obr 192 21 30 1 / 4 25% 0 / 2 0% 2 / 2 100% - 1 1 - - - 4 2 - 4
Peltz Tomasz 12 tak Skr 192 19 35 0 / 2 0% 0 / 8 0% 2 / 2 100% 1 6 7 - - 2 2 - 3 2
Guty Paweł 7 tak Skr 183 25 35 1 / 1 100% 1 / 2 50% - - 2 2 4 1 - - - 1 1 5
Oksamytnyi Nikita 10 tak Śro 199 19 35 1 / 3 33% - - 1 / 6 17% 1 5 6 - - 1 2 1 2 3
Kuznec Andrij 11 tak Skr 188 18 21 1 / 3 33% 1 / 5 20% 3 / 3 100% - 1 1 - - - 2 - 1 8
Łuszczyński Szymon 24 nie Obr 173 36 21 0 / 1 0% 0 / 1 0% - - - 3 3 - - - 1 - 2 -
Sudoł Michał 1 nie Skr 187 23 18 - - 0 / 2 0% - - - 5 5 - - - 3 1 1 -
Hajdamowicz Maciej 21 nie Śro 201 23 11 0 / 1 0% - - - - 4 4 8 1 - - - 1 3 -
Marukovich Danik 23 nie Obr 180 21 14 0 / 1 0% 0 / 2 0% - - - - - - - - 1 1 1 -
Październy Kasper 8 nie Obr 185 20 20 5 / 6 83% 2 / 6 33% 2 / 3 67% - - - - - - 2 1 1 18
Kacper Pokitko 8 TAK Obr 184 21 nie zgłoszony do meczu
Stanisław Ciurej 2 NIE Obr 179 22 nie zgłoszony do meczu
Klim Averkin 23 TAK Obr 186 20 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 23 240 9 / 22 41% 4 / 28 14% 10 / 16 63% 8 27 35 3 17 8 15 40

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 06:32
  • Godzina zakończenia: 07:37
  • ID: 14682
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 18:32
  • Godzina zakończenia: 19:37
  • ID: 14682
  • Sędzia główny: B. Kubik
  • Sędzia pomocniczy: W. Bekacz
  • Sekretarz: L. Żychowicz

Partnerzy