Statystyki


  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: 1/4 Play-off
  • Kolejka: 16, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.04.27
  • Liga: SuperWRONBA
  • Faza rozgrywek: 1/4 Play-off
  • Kolejka: 16, 57 edycja
  • Data rozegrania: 2024.04.27

Drużyna
Przewinienia
Zaw. Rez.
I II III IV Dogrywka Razem Najwyższa przewaga Na prowadzeniu
Young Blood 20 0 23 16 9 15 0 63 11 4 x
Suicide Squad 11 0 17 23 17 22 0 79 18 3 x

Young Blood

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Peltz Jan 9 tak Obr 192 21 36 4 / 7 57% 0 / 1 0% 1 / 2 50% 1 5 6 1 1 1 5 2 3 9
Pokitko Kacper 8 tak Obr 184 21 44 8 / 16 50% 3 / 9 33% 2 / 4 50% 1 9 10 - - 1 4 3 2 27
Peltz Tomasz 12 tak Skr 192 19 39 - - 2 / 7 29% - - 1 6 7 1 - 2 3 - 4 6
Oksamytnyi Nikita 10 tak Śro 199 19 35 - - - - 1 / 2 50% 1 1 2 1 - 1 2 2 6 1
Averkin Klim 23 tak Obr 186 20 37 6 / 9 67% 0 / 3 0% 1 / 4 25% 3 7 10 1 - 1 2 5 1 13
Guty Paweł 7 nie Skr 183 25 20 1 / 2 50% 1 / 1 100% - - - 1 1 - - - - 1 4 5
Kuznec Andrij 11 nie Skr 188 18 25 1 / 6 17% 0 / 1 0% - - 1 - 1 - 2 - 2 1 - 2
Marukovich Danik 21 nie Obr 180 21 4 - - - - - - - - - - - - 1 - - -
Szymon Łuszczyński 24 NIE Obr 173 36 nie zgłoszony do meczu
Stanisław Ciurej 2 NIE Obr 179 22 nie zgłoszony do meczu
Michał Sudoł 1 NIE Skr 187 23 nie zgłoszony do meczu
Kasper Październy 24 NIE Obr 185 20 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 21 240 20 / 40 50% 6 / 22 27% 5 / 12 42% 8 29 37 6 19 14 20 63

Suicide Squad

Zawodnik NR PODST Poz Wzr Wiek Czas
Za 2
oddane %
Za 3
oddane %
Za 1
oddane %
Zbiórki
atak obr sum
Bloki
w o
Prz Str As Faule Punkty
Idzior Piotr 6 tak Skr 188 36 26 3 / 7 43% - - 1 / 2 50% 2 2 4 - 2 1 1 1 3 7
Mazur Łukasz 34 tak Obr 180 42 15 1 / 1 100% - - - - - 2 2 - - - 1 1 - 2
Winiarski Maciej 37 tak Skr 192 38 32 2 / 2 100% 3 / 6 50% 1 / 1 100% 1 5 6 1 - - - - 2 14
Gawlik Jan 12 tak Obr 181 23 38 2 / 4 50% 2 / 8 25% 1 / 4 25% - 1 1 - 1 5 2 - 3 11
Kłopota Artem 29 tak Skr 192 26 35 4 / 9 44% 1 / 5 20% 1 / 2 50% - 2 2 1 2 1 1 8 - 12
Kamiński Mateusz 31 nie Śro 193 30 21 3 / 7 43% - - 2 / 2 100% 3 4 7 - 1 - - - - 8
Vershynin Serhii 23 nie Skr 198 29 26 3 / 4 75% 2 / 5 40% 3 / 3 100% 1 2 3 - 1 1 - - 1 15
Ciepielewski Patryk 22 nie Skr 188 25 27 3 / 8 38% 0 / 5 0% 4 / 6 67% - 1 1 - 3 3 1 1 2 10
Vovchuk Anton 53 nie Skr 193 31 20 0 / 2 0% 0 / 2 0% 0 / 2 0% 3 1 4 - - - 1 - - -
Arkadiusz Nowicki 77 NIE Obr 182 48 nie zgłoszony do meczu
Tomasz Łozowski 14 NIE Śro 190 38 nie zgłoszony do meczu
Dominik Duda 8 NIE Obr 180 42 nie zgłoszony do meczu
Mariusz Budych 16 NIE Skr 188 33 nie zgłoszony do meczu
Jan Poniatowski 35 NIE Skr 187 28 nie zgłoszony do meczu
Kacper Duszkiewicz 24 NIE Obr 184 23 nie zgłoszony do meczu
Karol Tkacz 8 TAK Obr 181 33 nie zgłoszony do meczu
Podsumowanie - - - - 31 240 21 / 44 48% 8 / 31 26% 13 / 22 59% 10 20 30 11 7 11 11 79

  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 04:50
  • Godzina zakończenia: 06:05
  • ID: 14726
  • Miejsce: Wrocław, ul. P.Skargi, 9 LO
  • Godzina rozpoczecia: 16:50
  • Godzina zakończenia: 18:05
  • ID: 14726
  • Sędzia główny: P. Lipiec
  • Sędzia pomocniczy: M. Gałkowski
  • Sekretarz: V. Romaniuk

Partnerzy